Miesięczne archiwum Czerwiec 2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

20 czerwca 2017 Bez kategorii

Informujemy uczniów, rodziców i opiekunów, że zakończenie roku szkolnego
dla klas V i VI szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych odbędzie się
23 czerwca o godzinie 10:30.
Po uroczystości uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do swoich gabinetów po odbiór świadectw.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!!!

Więcej >>

Konkurs poezji patriotycznej rozstrzygnięty

20 czerwca 2017 AktualnościKonkurs

XVI Konkurs Poezji Patriotycznej rozstrzygnięty
Konkurs poezji w roku 2017, który Sejm RP ogłosił Rokiem Rzeki Wisły, poświęcony był właśnie naszej najdłuższej, polskiej rzece.
Do promocji wielu różnorakich wydarzeń związanych z Wisłą utworzono stronę internetową www.rokwisly.pl na której mogliśmy zaprezentować nasz konkurs. Opracowano także logo, które można wykorzystywać przy organizacji imprez poświęconych rzece Wiśle, a które mogliśmy użyć w naszym tomiku poezji.
Informacja o naszym konkursie znajduje się pod linkiem :

XVI Konkurs Poezji Patriotycznej "Płynie Wisła, płynie..."

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 zgłosili do konkursu, który nosił tytuł „Płynie Wisła, płynie…” około 20 własnych, oryginalnych utworów. Spośród nich jury wyłoniło tegorocznych zwycięzców.
I miejsce

Więcej >>

Srebrny medal naszych sportowców

12 czerwca 2017 AktualnościSportWiadomości

Uczniowie klasy III A brali udział w XVIII Gimnazjadzie Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych z Elbląga. Mecze grupowe odbyły się 16 maja. W pierwszym meczu z zawodnikami z Gimnazjum nr 8 nasi uczniowie wygrali 6:0, natomiast w drugim z Gimnazjum nr 7 wygrali 4:2. Mecze pierwszego finału odbyły się 7 czerwca. W meczu z Gimnazjum nr 5 nasi przegrali 2:5, w drugim z Gimnazjum nr 9 wygrali 5:2. Mecze drugiego finału były przeprowadzone 9 czerwca. Obydwa mecze zostały przez naszych uczniów wygrane: pierwszy z Gimnazjum nr 2 wynikiem 4:3, a drugi z Gimnazjum nr 4 wynikiem 4:1. Bramki zdobywali: Alan Duszczyk, Michał Świerczyński, Daniel Nowakowski, Mateusz Peret oraz Joachim Kowalkowski. W składzie byli również: Łukasz Głowacki, Jakub Olejniczak, Kamil Sosik, Marcin Pecyna, Maciej Zdun, Dominik

Więcej >>

Wycieczka do Sztutowa

11 czerwca 2017 AktualnościWiadomości

W dniach 9 - 11 czerwca grupa uczniów z klasy III B pod opieką p. Macieja Meisnera i p. Piotra Ostrowskiego była na wycieczce w Sztutowie. Wyjazd odbył się w ramach działalności Szkolnego Klubu Turystyki Rowerowej. Uczniowie wraz z opiekunami zabrali ze sobą rowery i podczas tego słonecznego weekendu przemierzali szlaki w Sztutowie i okolicach. Przy okazji pobytu na Mierzei Wiślanej, uczestnicy wycieczki odwiedzili również miejscową plażę, korzystając z wielu podczas tych dni promieni słonecznych. Czas niestety szybko zleciał i w niedzielne popołudnie trzeba było wrócić do Elbląga. Mimo krótkiego pobytu humory wszystkim dopisywały.

Więcej >>
1 2